آجیل سرای عدالت

مرغوب ترین ها، لایق بهترین ها

آجیل سرای عدالت در سال 1340 با نام تجاری فوق توسط حاج احمد پیروزه پور تاسیس گردید. ایده و نظر ایشان ارائه اجناس با کیفیت برتر و ممتاز و نازلترین قیمت و با توجه به سابقه طولانی موسس در سالهای قبل از تاسیس در خرید و فرآوری انواع آجیل به شهروندان و مشتریان داخلی و خارجی بوده و در حال حاضر نیز همان روش ادامه دارد.

در سال 1390 با گذشت بیش از نیم قرن، اداره موسسه به فرزندان ایشان؛ علی، مهدی و امیرحسین پیروزه پور محول گردید که با یاری رهنمودهای پدر و با برخورداری از آخرین تکنولوژی روز این صنعت و جلب رضایت و تشویق دوستان و شهروندان و مشتریان گرامی، توانسته ایم یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان آجیل و خشکبار در ایران باشیم. هم اکنون مدیریت آجیل سرای عدالت بر عهده دکتر مهدی پیروزه پور می باشد.

با استفاده از این سایت شما می توانید انواع آجیل و خشکبار را بصورت آنلاین خریداری کرده و در مشهد با پیک رایگان تحویل بگیرید. هزینه ارسال پستی به سایر شهرها بر عهده خریدار می باشد.

ما برآنیم تا سنت را به صنعت تبدیل کنیم...

حاج احمد پیروزه پور

موسس و بنیانگذار آجیل سرای عدالت

مزایای ما

  • دارنده اولین گواهینامه های بین المللی در صنعت آجیل و خشکبار ایران، از قبیل گواهینامه های ISO 9001، ISO 10004، ISO 22000 و همچنین گواهینامه حلال از مراجع معتبر بین المللی

  • تعریف شعار اصلی مشتری محوری و احترام به حقوق مصرف کنندگان .

  • استفاده از فرمهای نظر سنجی، پایگاه اینترنتی، پیک رایگان، شبکه های اجتماعی و شماره تلفن 5 رقمی.

  • استفاده از پیشینه نیم قرن تجربه همراه با تحول و نوآوری با استفاده از دانش روز

فروشگاه جدید


فروشگاه قدیم